X-COMPANY

Vzdelávacia a poradenská spoločnosť so zameraním
na manažment, leadership, logistiku a nákup.

X-TRAINING

otvorené a uzavreté kurzy zamerané na optimálne využitie individuálneho resp. tímového potenciálu

školenie logistiky a nákupu
vzdelávanie a rozvoj vyššieho manažmentu
vzdelávanie a rozvoj stredného manažmentu

X-CONSULTING

Firemné konzultácie zamerané na analýzu a rozvoj riadiacich procesov firiem

Tvorba/redizajn firemnej vízie a poslania
Tvorba firemných hodnôt a hodnotiacej stupnice
(základ budovania silnej firemnej kultúry)
tvorba/redizajn byznis modelu
panelová analýza hlavného firemného modelu
audit logistiky
mentoring

Najbližšie udalosti


pripravujeme

3/9 (XTL03)

21. - 22. 02. 2017
Predsériová logistika

MIESTO: HOTEL MAX INN
BRATISLAVA

Program Predsériová logistika rozširuje modul 2/9 o časť nastavenia logistických systémov v rannej fázi projektov (tj. od podpisu kontraktu po rozbeh sériovej výroby).

Optimálne nastavenie projektov vyžaduje širšiu znalosť logistických procesov, a to od nadviazania EDI spojenia so zákazníkmi a dodávateľmi vr. budovania kmeňových dát, až ku ideálnej dodávke (kombinácia termínu, množstva a kvality).
Nový program kladie dôraz na efektívne plánovanie projektu a organizáciu času.
 

Viac

8/9 (XTL08)

21. - 22. 03. 2017
Logistika & leadership I.

MIESTO: HOTEL SLADOVNA
ČERNÁ HORA

Program Logistika & leadership I. je určen pro řídící pracovníky různých úseků logistiky a nákupu. Je zaměřen na klíčovou dovednost správného nastavení cílů úseku logistiky a jejich vyhodnocování. Nosným tématem je posilnění měkkých dovedností v oblasti chování a budování vztahů (rozvoj leaderských dovedností).

Popsané principy vychází z filozofie Johna. C. Maxwella, předního světového autora knih o osobním rozvoji a leadershipu. Program doplňují myšlenky M. R. Coveyho, J. Welche a M. Goldsmitha.
 

Viac

Niečo o nás


podnikateľská činnosť

X-COMPANY je vzdelávacia a poradenská spoločnosť, ktorá ponúka dva základné produkty.

Formou otvorených a uzavretých kurzov (X-TRAINING) učíme logistikov a nákupcov optimálne využiť všetky možnosti modernej logistiky 21. storočia. Vychádzame z modelu world class logistics, ktorý umožňuje výrazné zrýchlenie logistického reťazca. Vyvinuli sme 9 vzdelávacích logistických modulov vr. vlastného systému certifikácie (certifikovaný logistik).

Vzdelávanie vyššieho a stredného manažmentu je zamerané na posilňovanie kompetencií k vedeniu a riadeniu tímov na všetkých podnikových úrovniach. Na workshopoch vytvárame konkrétne postupy ako byť svoj a pritom zvyšovať vplyv vedúci k naplneniu firemných cieľov.

Firemné konzultácie (X-CONSULTING) sú zamerané predovšetkým na analýzu a rozvoj riadiacich procesov firiem. Preverujeme funkčnosť byznis plánov, pomáhame budovať silnú firemnú kultúru.

Novinky


udalosti posledných týždňov

Nový člen našeho týmu

Nový člen našeho týmu

Náš tým se rozrostl o školitele logistiky Daniela Sedlára z Bratislavy. Je specialista na logistiku, které se na různých pozicích věnoval od roku 1999.

Přišel nás posílit z pozice Engineering Department Managera z Gefco Slovakia, zde působil 11 let. Svou stopu zanechal ve společnostech Maurice Ward Group, Dura Automotive Body & Glass Systems a Johnson Controls Int., Automotiv System Group.

 

>>

 

Má velký talent na jazyky, plynně hovoří francouzsky, anglicky, německy a momentálně "dělá" na ruštině. Kdyby ho životní cesta nezavedla k logistice, určitě by byl malířem.

1.11.2016

Spustili jsme nový web!

Spustili jsme nový web!

Naše nové webové stránky jsou úplně jiné. Snažili jsme se o moderní vzhled, lehkost a svěží barevnost, pro uživatele jednoduchou orientaci v tom, co naše stránky nabízejí. Snadno najdete čím se zabýváme, informace o kurzech i o nás.

24.10.2016

Spolupráca s Volkswagenom

Spolupráca s Volkswagenom

Aj v tomto roku nadväzujeme na spoluprácu našej firmy s automobilkou Volkswagen Slovakia z minulých rokov. Vyvinuli sme interné systémy vzdelávania zamestnancov logistiky.

Počas prázdnin sme upravili materiály pre vzdelávanie dodávateľov, jeden modul pre předsériu, 2 moduly pre prácu s dodávateľmi v sériovom režime.

15.10.2016

Ďalšie novinky

Referencie


naši spokojní klienti

Školení společnosti X-COMPANY se účastním v rámci vzdělávacího programu odborných pracovníků oddělení logistiky VW Slovakia. Ráda bych vyzdvihla nejen pozitivní atmosféru podporující rozvoj osobnosti a myšlení, ale i vyhovující přístup školitele, jeho způsob výuky, srozumitelnost a jasnost výkladu, soulad poznatků z praxe s teoretickým výkladem. Kladně také hodnotím audio-vizualizaci těchto školení.

Renáta Bartošová, Referent 3S
Volkswagen Slovakia a.s.

S firmou X-COMPANY spolupracujeme od roku 2012. Výsledky komplexní analýzy logistického řetězce předčily mé očekávání. Detailně jsme prošli celý logistický řetězec a společně odhalili slabá a silná místa. Celkové hodnocení bylo na výbornou. Proto jsme se rozhodli s firmou spolupracovat i nadále a umožnit tak našim zaměstnancům opravdu kvalitní formu vzdělávání a jejich dalšího rozvoje.

Tomáš Vyjídáček, Manager logistiky
Hella Autotechnik Nova s.r.o. Mohelnice

Společnost X-COMPANY se nám jeví jako dynamická firma, která připravuje kvalitní, na míru šité školení a tréninky. Tuto zkušenost jsme nabyli během spolupráce při přípravě vzdělávacích programů v oblasti managementu a logistiky. Takto vytvořené programy se postupně stávají základem našich rozvojových programů pro cílovou skupinu management a odborných pracovníků oddělení logistiky. Hodnocení absolvovaných školení od našich zaměstnanců jsou nadprůměrná a přináší změnu postoje v jejich přístupu a práci.

Dagmar Wittgrúberová, vedoucí oddělení personálního rozvoje
Volkswagen Slovakia a.s.

Kontakt


napíšte, zavolajte

Sídlo: Nejedlého 71, Bratislava
Korešpon. adresa: Masarykova 378, Strážnice
E-mail: info@x-company.eu
Telefón: +420 608 881 818