X-COMPANY

Vzdelávacia a poradenská spoločnosť so zameraním
na manažment, leadership, logistiku a nákup.

X-TRAINING

otvorené a uzavreté kurzy zamerané na optimálne využitie individuálneho resp. tímového potenciálu

školenie logistiky a nákupu
vzdelávanie a rozvoj vyššieho manažmentu
vzdelávanie a rozvoj stredného manažmentu

X-CONSULTING

Firemné konzultácie zamerané na analýzu a rozvoj riadiacich procesov firiem

Tvorba/redizajn firemnej vízie a poslania
Tvorba firemných hodnôt a hodnotiacej stupnice
(základ budovania silnej firemnej kultúry)
tvorba/redizajn byznis modelu
panelová analýza hlavného firemného modelu
audit logistiky
mentoring

Niečo o nás


podnikateľská činnosť

X-COMPANY je vzdelávacia a poradenská spoločnosť pôsobiaca v Českej a Slovenské republike. Zameriavame sa oblasť manažmentu, leadershipu, logistiky a nákupu.

Formou otvorených a uzavretých kurzov (X-TRAINING) učíme logistikov a nákupcov optimálne využiť všetky možnosti modernej logistiky 21. storočia. Vychádzame z modelu world class logistics, ktorý umožňuje výrazné zrýchlenie logistického reťazca. Vyvinuli sme 12 vzdelávacích logistických modulov vr. vlastného systému certifikácie (certifikovaný logistik).

Vzdelávanie vyššieho a stredného manažmentu je zamerané na posilňovanie kompetencií k vedeniu a riadeniu tímov na všetkých podnikových úrovniach. Na workshopoch vytvárame konkrétne postupy ako byť svoj a pritom zvyšovať vplyv vedúci k naplneniu firemných cieľov.

Firemné konzultácie (X-CONSULTING) sú zamerané predovšetkým na analýzu a rozvoj riadiacich procesov firiem. Preverujeme funkčnosť byznis plánov, pomáhame budovať silnú firemnú kultúru.

Novinky


udalosti posledných týždňov

Nový zákazník

Nový zákazník

Zahájili jsme spolupráci se společností Inteva Products Slovakia, výrobcem střešních systémů pro automotive výrobu. Společnost Inteva se zařadila, soudě dle hodnot ze závěrečných hodnocení mezi naše spokojené zákazníky.Spolupráce začala Panelovou analýzou logistického řetězce, pokračovali jsme modulem XTL02 Sériová logistika (dispo; operativní nákup), který považujeme za základní prvek firemního vzdělávání v oblasti logistiky.

12.1.2017

Katalog vzdělávání logistiky a nákupu

Katalog vzdělávání logistiky a nákupu

Vydali jsme katalog vzdělávání logistiky a nákupu. Najdete v něm kompletní portfolio kurzů z oboru logistiky a nákupu, které nabízíme k firemnímu vzdělávání.

Pokud máte o náš katalog zájem, kontaktujte nás a my vám ho zašleme.

10.1.2017

Nový člen našeho týmu

Nový člen našeho týmu

Náš tým se rozrostl o školitele logistiky Daniela Sedlára z Bratislavy. Je specialista na logistiku, které se na různých pozicích věnoval od roku 1999.

Přišel nás posílit z pozice Engineering Department Managera z Gefco Slovakia, zde působil 11 let. Svou stopu zanechal ve společnostech Maurice Ward Group, Dura Automotive Body & Glass Systems a Johnson Controls Int., Automotiv System Group.

 

>>

 

Má velký talent na jazyky, plynně hovoří francouzsky, anglicky, německy a momentálně "dělá" na ruštině. Kdyby ho životní cesta nezavedla k logistice, určitě by byl malířem.

1.11.2016

Ďalšie novinky

Referencie


naši spokojní klienti

Společnost X-COMPANY se nám jeví jako dynamická firma, která připravuje kvalitní, na míru šité školení a tréninky. Tuto zkušenost jsme nabyli během spolupráce při přípravě vzdělávacích programů v oblasti managementu a logistiky. Takto vytvořené programy se postupně stávají základem našich rozvojových programů pro cílovou skupinu management a odborných pracovníků oddělení logistiky. Hodnocení absolvovaných školení od našich zaměstnanců jsou nadprůměrná a přináší změnu postoje v jejich přístupu a práci.

Dagmar Wittgrúberová, vedoucí oddělení personálního rozvoje
Volkswagen Slovakia a.s.

Školení společnosti X-COMPANY se účastním v rámci vzdělávacího programu odborných pracovníků oddělení logistiky VW Slovakia. Ráda bych vyzdvihla nejen pozitivní atmosféru podporující rozvoj osobnosti a myšlení, ale i vyhovující přístup školitele, jeho způsob výuky, srozumitelnost a jasnost výkladu, soulad poznatků z praxe s teoretickým výkladem. Kladně také hodnotím audio-vizualizaci těchto školení.

Renáta Bartošová, Referent 3S
Volkswagen Slovakia a.s.

S firmou X-COMPANY spolupracujeme od roku 2012. Výsledky komplexní analýzy logistického řetězce předčily mé očekávání. Detailně jsme prošli celý logistický řetězec a společně odhalili slabá a silná místa. Celkové hodnocení bylo na výbornou. Proto jsme se rozhodli s firmou spolupracovat i nadále a umožnit tak našim zaměstnancům opravdu kvalitní formu vzdělávání a jejich dalšího rozvoje.

Tomáš Vyjídáček, Manager logistiky
Hella Autotechnik Nova s.r.o. Mohelnice

Kontakt


napíšte, zavolajte

Sídlo: Nejedlého 71, Bratislava
Korešpon. adresa: Masarykova 378, Strážnice
E-mail: info@x-company.eu
Telefón: +420 608 881 818