X-COMPANY

Vzdelávacia a poradenská spoločnosť so zameraním
na manažment, leadership, logistiku a nákup.

X-TRAINING

otvorené a uzavreté kurzy zamerané na optimálne využitie individuálneho resp. tímového potenciálu

školenie logistiky a nákupu
vzdelávanie a rozvoj vyššieho manažmentu
vzdelávanie a rozvoj stredného manažmentu

X-CONSULTING

Firemné konzultácie zamerané na analýzu a rozvoj riadiacich procesov firiem

Tvorba/redizajn firemnej vízie a poslania
Tvorba firemných hodnôt a hodnotiacej stupnice
(základ budovania silnej firemnej kultúry)
tvorba/redizajn byznis modelu
panelová analýza hlavného firemného modelu
audit logistiky
mentoring

X-SHARE

cílené sdílení stále se rozšiřujících znalostí a zkušeností

publikační činnost v oblasti logistiky a nákupu
aktivní účast na konferencích
tvorba inovativních podpůrných výukových nástrojů
spolupráce se Svazem automobilového průmyslu (ZAP Bratislava)

X-UNI

aktivní přístup ve vývoji nových moderních výukových programů na vysokých školách (logistika a nákup)

spolupráce se čtyřmi univerzitami
vývoj nového profesního bakalářského programu (logistika a nákup)
kurzy v rámci celoživotního vzdělávání

Niečo o nás


podnikateľská činnosť

X-COMPANY je vzdelávacia a poradenská spoločnosť pôsobiaca v Českej a Slovenské republike. Zameriavame sa oblasť manažmentu, leadershipu, logistiky a nákupu.

Formou otvorených a uzavretých kurzov (X-TRAINING) učíme logistikov a nákupcov optimálne využiť všetky možnosti modernej logistiky 21. storočia. Vychádzame z modelu world class logistics, ktorý umožňuje výrazné zrýchlenie logistického reťazca. Vyvinuli sme 12 vzdelávacích logistických modulov vr. vlastného systému certifikácie (certifikovaný logistik).

Vzdelávanie vyššieho a stredného manažmentu je zamerané na posilňovanie kompetencií k vedeniu a riadeniu tímov na všetkých podnikových úrovniach. Na workshopoch vytvárame konkrétne postupy ako byť svoj a pritom zvyšovať vplyv vedúci k naplneniu firemných cieľov.

Firemné konzultácie (X-CONSULTING) sú zamerané predovšetkým na analýzu a rozvoj riadiacich procesov firiem. Preverujeme funkčnosť byznis plánov, pomáhame budovať silnú firemnú kultúru.

Novinky


udalosti posledných týždňov

Zahajujeme dlouhodobou spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati

Zahajujeme dlouhodobou spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati

Již několik let se snažíme spolupracovat s vysokými školami, rozšiřovat naše materiály o poslední akademické poznatky a dělit se naopak na akedemické půdě o naše praktické zkušenosti.

V minulém roce jsme pokročili ještě o krok dál - z cíle vytvořit obor, který bude kvalitně připravovat mladé logistiky na práci zejména v automobilovém průmylsu, postupně vykrystalizovala spolupráce s Fakultou managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati. Zde chceme rozvíjet vzdělávání v oblasti logistiky a plánování výroby a podílet se také na výuce v novém bakalářském oboru "Aplikovaná logistika".

11.04.2019

X-COMPANY opäť Newmatecu!

X-COMPANY opäť Newmatecu!

Po roku sme sa opäť zúčastnili konferencie Newmatec, tentokrát v tandeme s firmou M2M Solutions. Sekciu "Inovácie" sme obohatili o workshop "Skryté peniaze vo vašej firme - ako ich nájsť a zostať v hre", ktorý bol hodnotený ako vysoko aktuálny a inšpiratívny.

Viac o konferencii nájdete tu

Informácie o firme M2M Solutions na ich webe.

Konkrétne informácie o workshope nájdete tu.

29.03.2019

X-COMPANY na CEE Automotive Supply Chain 2018

X-COMPANY na CEE Automotive Supply Chain 2018

Ve dnech 23. a 24. října 2018 se ve slovenském Šamoríně konala významná logistická konference "CEE Automotive Supply Chain 2018". Jedním z VIP pozvaných řečníků byl i Dušan Okénka s tématem: Strategic and Operational Purchase in Practice (strategický a operativní nákup v praxi).

Více informací na webových stránkách konference.

10.12.2018

Ďalšie novinky

Referencie


naši spokojní klienti

Se společností X-COMPANY spolupracujeme už jeden rok a rád bych vyzdvihl nasazení a celkový přístup přípravy a vedení firemního víkendu a jednotlivých seminářů pro střední řídící management Schnellecke SK. Osobně oceňuji zkušenosti a znalost problematiky automotive, což umožňuje přinášet cenné podněty pro rozvoj naší společnosti.

Boris Bielik, Managing Director
Schnellecke Sk Lozorno

Školení společnosti X-COMPANY se účastním v rámci vzdělávacího programu odborných pracovníků oddělení logistiky VW Slovakia. Ráda bych vyzdvihla nejen pozitivní atmosféru podporující rozvoj osobnosti a myšlení, ale i vyhovující přístup školitele, jeho způsob výuky, srozumitelnost a jasnost výkladu, soulad poznatků z praxe s teoretickým výkladem. Kladně také hodnotím audio-vizualizaci těchto školení.

Renáta Bartošová, Referent 3S
Volkswagen Slovakia a.s.

Společnost X-COMPANY se nám jeví jako dynamická firma, která připravuje kvalitní, na míru šité školení a tréninky. Tuto zkušenost jsme nabyli během spolupráce při přípravě vzdělávacích programů v oblasti managementu a logistiky. Takto vytvořené programy se postupně stávají základem našich rozvojových programů pro cílovou skupinu management a odborných pracovníků oddělení logistiky. Hodnocení absolvovaných školení od našich zaměstnanců jsou nadprůměrná a přináší změnu postoje v jejich přístupu a práci.

Dagmar Wittgrúberová, vedoucí oddělení personálního rozvoje
Volkswagen Slovakia a.s.

Kontakt


napíšte, zavolajte

Sídlo: Nejedlého 71, Bratislava
Korešpon. adresa: Masarykova 378, Strážnice
E-mail: info@x-company.eu
Telefón: +420 608 881 818


Vami uvedené osobné údaje budú využívané výhradne k reakcii na Vami dopytovanú službu. Viacej informácii o spracovaní osobných údajov spoločnosti X-COMPANY, s.r.o. nájdete v Ochrana osobných údajov.